Gra

Początek roku skłania do podejmowania śmiałych planów, jak i odcinania zdrewniałych narośli — cały czas zastanawiam się, co zrobić z blogiem „Pattern Recognition”. 

nieofurrysach

Zadowolony czytelnik wygląda tak.

Ciągle przy okazji różnych facebookowych dyskusji okazuje się, że mam o czymś notkę (tag #mamotymnotkę), dziś przyszła za tym refleksja — może blogowanie jest gra, a ją przeszedłem?

Ciekawe, czy da się przejść i wygrać jakieś inne „gry”, np. facebooka?

5 myśli nt. „Gra

  1. Po zaledwie ok. 500 notkach na blogu, z czego połowa o bzdurach, w zasadzie na każdy temat, o którym zabieram głos albo interesuje mnie, mogę szczelić #mamotymnotkę więc to chyba nie jest jakiś wielki acziwment. Bo nacisk idzie na „zabieram głos albo interesuje mnie”, gdyż np. o luminoforze w hymenoforze notki nie mam i mieć nie zamierzam.

    Co do starego bloga (i pomijając, że IMO Wojtek w komciu tam ma wyjątkowo rację), to myślę, że powinieneś wybrać jeden, a drugi zaorać – jeśli zaorać PR, a zostawić Jetlag, to pewnie da się przemigrować z bloxa na Jetlag/WP wszystko albo prawie. Np. stary znajomy z usenetu, o ile widzę dobrze, przeportował wszystko bardzo ładnie na własny WP: http://nrdblog.cmosnet.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *